Menu
Sepetim

DT NO.1 SmartWacth Akıllı Saat (Yeşil Kutu)

DT NO.1 SmartWacth Akıllı Saat (Yeşil Kutu)
DT NO.1 SmartWacth Akıllı Saat (Yeşil Kutu)
DT NO.1 SmartWacth Akıllı Saat (Yeşil Kutu)
DT NO.1 SmartWacth Akıllı Saat (Yeşil Kutu)
DT NO.1 SmartWacth Akıllı Saat (Yeşil Kutu)
DT NO.1 SmartWacth Akıllı Saat (Yeşil Kutu)
DT NO.1 SmartWacth Akıllı Saat (Yeşil Kutu)
DT NO.1 SmartWacth Akıllı Saat (Yeşil Kutu)
DT NO.1 SmartWacth Akıllı Saat (Yeşil Kutu)
DT NO.1 SmartWacth Akıllı Saat (Yeşil Kutu)
DT NO.1 SmartWacth Akıllı Saat (Yeşil Kutu)

DTNO1 MODELİ AKILLI SAAT (YEŞİL KUTU)

Akıllı aktivite koçluğu. Gelişmiş Kalp Atış Hızı uygulaması. Direkt bileğinizden ulaşabileceğiniz favori çalma listeleriniz. Yerleşik altimetre. Ve daha duyarlı bir Siri deneyimi. Karşınızda  Her zamankinden daha aktif, motive ve bağlantıda kalmanızı sağlayacak özellikleri keşfedin.
 

 
Müzik
Bileğinizdeki şarkılarla motive olup havaya girin.
 
Antrenman Uygulaması
Hafif bir yürüyüş veya tempolu bir sürüş keyfi. Her çeşit egzersizinizin izini sürün.
 
Üstün Spor Saati
Yenilenen Antrenman uygulaması, Yüksek Yoğunluklu Aralıklı Antrenman seçeneği içeriyor ve yüzme turları için otomatik olarak ayarlanabiliyor. Ayrıca, her zamankinden daha fazla müziği bileğinize aktarıp sevdiğiniz müziklerle sınırsız müzikal motivasyona sahip olabiliyorsunuz.
 

 
Bileğinizdeki şarkılarla havaya girin.
gittiğiniz her yere daha fazla müzik götürebiliyorsunuz. En sevdiğiniz Apple Music çalma listeleriniz saatinizle otomatik olarak senkronize olur. Bu sayede her antrenmanınızda size güç verecek motivasyona sahip olabiliyorsunuz.
 
Daha çok veri, daha çok verim.
Koşu, bisiklet, yüzme gibi popüler iç ve dış mekan aktivitelerinizi, hatta yüksek yoğunluklu aralıklı antrenmanlarınızı takip edin. Art arda farklı antrenmanlar yaparken kolayca birinden diğerine geçin ve antrenmanınızın sonunda kapsamlı bir özet alın.
 
Bağlantı kurun, formunuzu koruyun.
Tek bir dokunuşla, saatinizi uyumlu spor ekipmanlarıyla kablosuz olarak eşleştirebiliyorsunuz. Böylece, kalp atış hızı, sürat ve kalori gibi önemli verileri tamamen eşzamanlı tutabiliyor ve antrenman sonuçlarınızın doğruluğundan emin olabiliyorsunuz.
 


Havuza ve denize girmeye hep hazır.suya dayanıklı tasarıma sahip ve hem havuz hem de denizdeki antrenmanlarınızı izleyebiliyor. Antrenmanınız bittiğinde ise hoparlördeki su, ses titreşimleri sayesinde dışarı atılıyor. 
 
Gelişiminizi görün.

Gün boyunca yaptığınız tüm aktiviteler gibi antrenmanlarınız da Hareket, Egzersiz ve Duruş halkalarınıza ekleniyor. Zaman içindeki performansınızı öğrenmek için halkanızı ve antrenman geçmişinizi  görüntüleyebiliyorsunuz. Gün be gün hareket gelişiminizi takip edin.
 
Sevdiğiniz uygulamalar hep sizinle.
Bildiğiniz ve sevdiğiniz antrenman uygulamalarını istasyon çalışması, ağırlık kaldırma veya yoga gibi aktiviteleri yaparken de kullanabiliyorsunuz. Üstelik, bu antrenmanlar da Aktivite halkalarınıza ekleniyor.
 


Hareket, Egzersiz, Duruş
Aktivite halkalarınızı kapatmayı günlük hedefiniz haline getirin. 
 
Akıllı Koçluk
İhtiyaç duyduğunuzda ufak bir destek. Bileğinizdeki akıllı saatiniz her zaman sizinle.
 


Aktivite Paylaşımı
Arkadaşlarınızla yarışın, motive kalın. Küçük yarışlar motivasyonunuzu artırıp sizlere heyecan katar.
 
Başarılar
 her başarınızı sizinle birlikte kutlayarak mutluluğunuza ortak olur.
 
Akıllı Aktivite İzleyicisi, bisiklete binmek, çocuklarınızla oynamak veya spor salonunda antrenman yapmak gibi her türlü günlük hareketinizi takip ediyor.
 
Az oturun. Çok hareket edin. Biraz egzersiz yapın.
Üç basit halka, gün boyunca ne kadar aktif olduğunuzu gösteriyor ve onları tamamlamanız için sizi daha fazla hareket etmeye teşvik ediyor. Çok fazla oturup oturmadığınızı görün. Kaç adım attığınızı ve kaç kalori yaktığınızı takip edin. Ve her gün 30 dakika egzersiz yapmayı hedefleyin. Tamamını aynı anda yapmasanız bile. Hareket etmek hem motivasyonunuz hem de sağlığınız için önemlidir.
 
Akıllı koçluk. İhtiyaç duyduğunuzda ufak bir destek.
 ihtiyaç duyduğunuz motivasyonu sağlamak için size kişisel antrenörlük de yapıyor. Sabahları gelişiminizle ilgili kişisel güncellemeler, akşamları ise halkaları kapatmanız için öneriler sunuyor. Ayrıca, aktivite ve antrenman geçmişinizi baz alarak size her ay yeni bir hedef öneriyor. hayatınızı düzene sokarak her zaman zinde kalmanızı sağlar.
 


Aktivite halkalarınızı arkadaşlarınızla paylaşın.
Motivasyonunuzu korumak için arkadaşlarınız ve ailenizle Aktivite halkalarınızı karşılaştırın. Kaydettikleri ilerlemeler hakkında bildirimler alın. Ve teşvik etmek ya da biraz dalga geçmek için bildirim ekranından onlara kolayca cevap verin. Eğlencelerinize ve başarılarınıza sevdiklerinizi de dahil edin.
 
 her başarınızı sizinle kutlar.

 bir halkayı her kapattığınızda veya bir hedefe her ulaştığınızda bu başarınızı ekranı kaplayan eğlenceli efektlerle kutluyor. Ayrıca, en iyi kişisel dereceleriniz, performanslarınız ve önemli başarılarınız karşılığında ödüller veriyor.
 
Tekerlekli Sandalyede Kullanım. Herkes için fitness.
farklı ilerleme tekniklerini ve zeminleri dikkate alarak tekerlekli sandalyedeki kullanıcıların Aktivite ölçümlerini doğru biçimde kaydediyor. Üstelik, tekerlekli sandalyede kullanıma özel iki antrenmandan birini seçebiliyorsunuz.
 
Kalp Atış Hızı Uygulaması
Dinlenirken, yürürken ve antrenman sonrası kalbinizi dinleyin. Unutmayın; kalp ritminiz sağlığınızı ele veriyor.
 

Donanımlı Sağlık Uzmanı
her an yanınızda olduğundan genel sağlığınız hakkında daha fazla bilgilenmenizi sağlıyor. Kalp atış hızınızı kolayca takip etmenize, günlük stresle daha iyi başa çıkmanıza ve belirli rutinlerinizi destekleyen uygulamalar eklemenize imkan veriyor.
 
Kalp atış hızınızı yakından takip edin. Her zaman.
 dinlenme, yürüme veya antrenman sonrasında toparlanma gibi anlar dahil gün boyunca kalp atış hızınızı ölçüyor. Kalp Atış Hızı uygulaması ayrıca, aktif olmadığınız herhangi bir 10 dakikalık zaman diliminde kalp atış hızınız belirli bir eşiğin üzerine çıkarsa sizi uyarıyor.
 
Yardıma ihtiyacınız olduğunda.
SOS ile hızlı bir şekilde yardım çağırıp acil durumda aranacak kişilere haber verilmesini ve bu kişilerin bulunduğunuz yere yönlendirilmelerini sağlayabiliyorsunuz. Ayrıca saatinizde acil durum personelinin kullanımı için Tıbbi Kimlik kartınız da gösteriliyor.


Doğru seçilen uygulamalar, sağlıklı yaşamanız için yapmanız gerekenleri size hatırlatmakta aktif bir rol oynuyor. Daha fazla su içmek, daha iyi uyumak veya diyabet gibi bir rahatsızlıkla daha iyi baş etmek istediğinizde, konuyla ilgili en çok işinize yarayacak uygulamaları eklemenize imkan veriyor.
 
Tek uygulamada her şey bir arada.
Sağlık uygulaması, tüm sağlık ve fitness uygulamalarınız tarafından toplanan verileri depoluyor. Bu sayede hepsini tek bir ekranda görebiliyorsunuz. Değerleri ayrı ayrı görüntülemek veya zaman içindeki trendleri öğrenmek için ekranı kişiselleştirebiliyorsunuz. Ayrıca, Kalp Atış Hızı uygulamasındaki yeni Kalp Görünümü’ne göz atarak daha ayrıntılı bilgi edinebiliyorsunuz. Yaşam grafiğinizi oluşturmak artık sizin elinizde.
 
 
Siri
Siri şimdi daha hızlı ve daha akıllı.
 


Kadranlar
Hepsi birbirinden farklı, kişiselleştirilebilir saat kadranları.
 
Uygulamalar ve Bildirimler
Önemli hiçbir bilgi bileğinizden kaçmasın.
 
Tam Zamanlı Yardımcı
Cevapsız aramalar listenizdeki kişileri geri arayın. Siri’den sizin için mesaj göndermesini isteyin. Yemeğe gideceğiniz yerin yol tarifini alın
 
Telefon ve Mesajlar. Lütfen hattan ayrılmayın.
Telefonunuz elinizin altında değil mi? Yine de mesaj gönderebiliyorsunuz. Pratik klavyeyi kullanarak telefon görüşmeleri ve sesli FaceTime aramaları yapabiliyorsunuz. Hatta sesli mesajlarınızı bile dinleyebiliyorsunuz. Acil SOS özelliğini kullanarak hızla ve kolayca yardım da çağırabiliyorsunuz.

Hepsi birbirinden farklı, kişiselleştirilebilir saat kadranları.
Saat kadranlarını, bir bakışta görmek istediğiniz bilgilerle kişiselleştirin. Veya bakmaya doyamadığınız fotoğraflarla. Ya da bir dokunuşla başlatabileceğiniz uygulamalarla. Sonra da kadranları tek bir kaydırma hareketiyle değiştirin. 
 
Önemli hiçbir bilgi bileğinizden kaçmasın.
her şeyden haberdar olmanızı, düzenli yaşamanızı ve bağlantıda kalmanızı sağlıyor. Daha güçlü çift çekirdekli işlemci, uygulamaları iki kat hızlı açıyor. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Toplu alımlarınız için fiyat alabilirsiniz. Fiyatları görebilmek için Bayi Girişi yapmanız gerekmektedir. Bayimiz değilseniz Bayi Kayıt bölümünden formu doldurup bize bilgi vermeniz gerekmektedir.
Satın alabilmek için asgari adet: 3